kolmapäev, 19. aprill 2023

Konna discoteka ;)

 Pärast pikka ja ajuragina tööpäeva "jooksen" mina tavaliselt aeda oma lillelisi ja kudulisi hoolealuseid vaatama. Sest aednikul on suurepärane võimalus oma töömaailmast põgeneda oma aiamaailma, kus loodus juhib ja ise naudid või siis lähed vooluga kaasa.


Tänagi: auto hoovi, kompsud trepile ja siis kiire ülevaatus minu konnalombi juurde, et kuidas elavad minu kolm rabakonna pesakonda.


Neile sai vareste peletamiseks isegi discoteka avatud või kõlab seal saksa house music või kõlavad seal hoopis itaalia pop või norra hard viking (eks neil kõigil on oma kokkupuude meie rahvusvahelise perekooslusega ;)) Nii et minust saab suve alguses konnamamma.


Nende nägudega on üks teema ka: kaks neist peaks olema ära tuntavad. Vihjed: ühest sai uus Riigikogu liige ja teine on hea silmaga hetkepüüdja fotoka sisse, kolmas on lihtsalt laulik ;)

Selle aasta uued tulijad on nii võluvad, et aednik võib vabalt kõhuli maas neist pilti teha ;)Vanad olijad paitavad jätkuvalt silma ja turgutavad meelt.Lihtsalt nii ilus on.
1 kommentaar: